Šrouby a matice, máme jich tisíce

  • 35 000 skladových položek
  • Dodání do 24 hodin
  • ISO 9001 / 14001

Aktuální provoz prodejen - otevřeno pro veřejnost

08.04.2020 15:26

AKTUÁLNÍ PROVOZ PRODEJEN A CENTRÁLNÍHO SKLADU
v souvislosti s nařízením vlády a situace ohledně nemoci COVID-19

Maloobchodní prodejny handy corp. s.r.o. jsou od čtvrtka 9. dubna 2020

PRO VEŘEJNOST OPĚT OTEVŘENY!

Otevírací doba jednotlivých provozoven může být s ohledem na aktuální situaci po dobu trvání vládních opatření individuálně upravena, a to nejméně do 30. dubna. Aktuální otevírací doba se může lišit od otevírací doby uveřejněné na webových stránkách. Přesné informace budou uvedeny na dveřích každé prodejny. Za uvedené změny a dodržování provozní doby je odpovědný vedoucí prodejny. Na webových stránkách naleznete kontakty na jednotlivé prodejny a tel. kontakty na odpovědné osoby. Tyto údaje budou také uvedeny na dveřích každé provozovny.

V průběhu velikonočních svátků budou všechny pobočky handy corp v sobotu 11. 4. 2020 uzavřeny (pro podnikatele i pro koncové spotřebitele). Znovu otevíráme v úterý 14. 4. 2020 a to pro širokou veřejnost, nejen pro živnostníky a firmy. V dalších týdnech již bude sobotní prodej upraven dle individuální otevírací doby každé prodejny.

Velkoobchodní sklad BMKco ve Zlíně je v běžném provozním režimu, expedice zboží z centrálního skladu není ovlivněna.

Prosíme o dodržování hygienických a bezpečnostních opatření a využívání prostředků komunikace na dálku při objednání zboží v co největší možné míře. U vstupu do provozovny je k dispozici dezinfekce. Osobní kontakt omezte na nezbytně dlouhou dobu a dbejte prosím pokynů pracovníků prodejen a dodržujte doporučené, minimálně dvoumetrové bezpečné rozestupy. Vstup do provozovny může být regulován personálem. Vstup do prodejny je povolen pouze v ochranných pomůckách (rukavice, rouška, respirátor, či jiným způsobem zakryté dýchací cesty).

Informace o výdejových časech při vyzvedávání zboží získáte přímo na každé maloobchodní prodejně handy nebo na obchodním oddělení BMKco. s.r.o.


Balící linka

Balení různých typů sad komponentů do polyetylenových sáčků na automatické balící lince.


Kontaktujte nás

+420 577 005 780-2

Další kontakty

© 2020, BMKco. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑